Burada yazılanların tamamen gerçek veya hayal ürünü olduğunu söyleyemem.

Rüya Günlükleri 3

Bu gece hasta olmakla birlikte uzun bir süre uyudum. Saçma şeyler görmem olasıydı ve gördüm de 🙂

Rüyamda devlet tarafından mahkemeye verildiğim ortaya çıkıyor. Postacıyı bekliyorum ki mahkeme celbini bana getirsin çünkü hayat memat meselesi. Evim garip bir yerlerdeymiş ve sanırım birden fazlaymış(!) Oradan oraya koşturuyorum beni bulsun diye ama bu koşturma esnasında adamı gördüğüm halde yanına da gitmiyorum illa ayağıma gelecek ahshs 😀 Aslında bir yandan da kaçar gibi bir halim vardı.

Dava edilme sebebim ise çok manidar. Mehmet Akif Ersoy’un hükümetlere laf sokan bir sözünü retweetlemem. Sanki o zamanda bu hükümet vardı da 🙂 Diğer sebebi ise bomba: bu sefer Fetö’nün bir tweetini rt etmem. Ben de ortalarda geziniyorum “ama eskiden rt’lemişim ne suçum var 17 aralıktan önce” diye. Kimse beni ciddiye almıyordu.

Daha sonra hayalimdeki meslek olan öğretmenliği yapmak için bir adım atmaya karar veriyorum ve YTÜ’ye başvuruyorum. Halbuki ilkokul-ortaokul öğretmeni falan olmak istiyorum. Bir okuldayım güya ortaokul öğrencileri hepsi dana kadar, gözüm korkuyor. Sonra müdüre çıkıp şu rt olayını konuşmaya karar veriyorum en son diyorum ki ya ne müdürü! Başbakanla, Cumhurbaşkanıyla konuşacağım 😀 Nasıl olsa onlar da eskiden inanmışlardı, beni anlarlar ben de kandırıldım sonuçta diyorum ve ağlayarak merdivenlerden inerken uyandırılıyorum 😀

Son tatil gününüz upuzuun geçsin inşallah :/Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir